Sprzedaż miedzi się opłaca

zlomex (4).jpg

Złom można spieniężyć. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jakby wysokie mogą być stawki za rzeczy, które wydają się już być całkowicie bezużyteczne. Sporo pieniędzy otrzyma się dzięki sprzedaży miedzi. Ma ona szerokie zastosowanie w przemyśle. Jest surowcem wręcz pożądanym.

Miedź jest droga, więc warto ją sprzedać na złomie

Na złom można oddać różne rzeczy. Jeśli jednak ktoś chce sporo zarobić, to powinien zaopatrzyć się w miedź. Na jej wysoką cenę wpływa wiele czynników. W jubilerstwie bardzo często łączy się miedź ze złotem, co pozwala na stworzenie pięknej biżuterii.

Miedź ma szerokie zastosowanie. Sięga się po nią chętnie w motoryzacji, nie może zabraknąć jej także w branży elektronicznej. W wielu przypadkach staje się wręcz niezbędny materiałem. Na miedź jest spore zapotrzebowanie. Wynika to z jej świetnych właściwości chemicznych i fizycznych.

Skup miedzi – sprawdź na zlomex.pl

Każdy chciałby oczywiście uzyskać jak najlepszą cenę za sprzedawane produkty. Warto wobec tego odwiedzić sprawdzony złom, który oferuje korzystne ceny. W przypadku firmy złomex można liczyć na korzystne ceny, szybkie płatności, błyskawiczny rozładunek każdego samochodu, pełną dostępność.

Warto zaufać profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży. Niektórzy preferują gotówkę za sprzedany złom, inni wybierają przelew na konto. Jest także opcja faktoringu.

Zarabiaj na sprzedaży miedzi

Miedź otacza człowieka z każdej strony, jest to kluczowy surowiec w przypadku przewodników elektryczności. Występuje w każdym telefonie komórkowym. Sięga się po nią także podczas produkcji sprzętu RTV i AGD. Nic więc dziwnego, że za kilogram miedzi skupy płacą kilkadziesiąt złotych.

Trzeba pamiętać o tym, że miedź stanowi surowiec nieodnawialny, przez co wzrasta jego wartość. Nawet przy wielokrotnym przetwarzaniu tego metalu kolorowego nie dochodzi do utraty jego właściwości. Bardzo ważna jest rzeczywista zawartość miedzi w złomie, która w największym stopniu wpływa na cenę. Pozyskiwanie rudy miedzi jest zdecydowanie droższym przedsięwzięciem niż jej recykling.